Sprawdź promocje!
Umów się na jazdę próbną
Konfiguruj swoją Toyotę
Umów się na przegląd

Odkryj nową Toyotę Mirai

Wodór w najpiękniejszej odsłonie

Nowa Toyota Mirai wyróżnia się smukłą i dynamiczną sylwetką. Atrakcyjna stylistyka płynnie łączy się z innowacyjną technologią. Zaawansowane wyposażenie podnosi komfort użytkowania luksusowego wnętrza. Zmodernizowany układ wodorowych ogniw paliwowych w Toyocie Mirai zwiastuje nadejście nowej, bezemisyjnej ery wydajnych, dynamicznych i trwałych samochodów.

Toyota Mirai

Moc wodoru

Silnik elektryczny w Toyocie Mirai czerpie energię z innowacyjnych ogniw paliwowych, w których prąd powstaje w maksymalnie efektywnym procesie łączenia wodoru z tlenem.

Efekt? Brak emisji z rury wydechowej oraz imponujący zasięg ponad 650 kilometrów. Nowa Toyota Mirai zapewnia wyjątkowe wrażenia z jazdy dzięki niezrównanej ciszy, tylnemu napędowi i niezwykle dynamicznemu przyspieszeniu.

Aż trudno uwierzyć, że to wszystko jest możliwe przy zerowej emisji.

Toyota Mirai

Bezemisyjna jazda jeszcze nigdy nie była tak emocjonująca

Przestronna kabina Toyoty Mirai jest utrzymana w harmonijnej stylistyce i skutecznie izoluje od miejskiego hałasu. Samochodem może podróżować do pięciu osób.

Po zmroku we wnętrzu Mirai zapala się dyskretne oświetlenie. Przez cały czas kierowcy pomaga bardzo duży wyświetlacz informacyjny.

Mirai jest pierwszą Toyotą w Europie wyposażoną w zaawansowanego asystenta parkowania Teammate Advanced Park. Pozwól, by inteligentna technologia wykonała ciężką pracę za Ciebie.


Lepsze wrażenia z jazdy

Technologia zastosowana w modelu Mirai doskonale się sprawdza zarówno podczas codziennych dojazdów do pracy, jak i podczas dalszych podróży. Użytkownik ma do dyspozycji indukcyjną ładowarkę do smartfona, który może też podłączyć do systemu multimedialnego z dotykowym ekranem 12,3'' przez AppleCarPlay™ lub Android Auto™.

Używając smartfona, kierowca może zdalnie włączyć ogrzewanie lub klimatyzację, by jeszcze przed rozpoczęciem jazdy uzyskać pożądaną temperaturę w kabinie Mirai.

Toyota Mirai

Zerowe emisje

Woda – jedyną emisją? Wykorzystując dziesięciolecia innowacji, nowa Toyota Mirai osiąga ten ambitny cel. Zastosowany w niej silnik zasilany wodorowymi ogniwami paliwowymi to prawdziwy pionier, jeśli chodzi o ochronę jakości powietrza i eliminację emisji gazów cieplarnianych. Toyota nie zamierza jednak na tym poprzestać. Od łodzi z napędem wodorowym po transport publiczny, wodór zmienia oblicze społeczeństwa. Era wodoru już nadeszła.

Toyota Mirai

Dowiedz się więcej

Koncepcyjna Toyota Mirai drugiej generacji Koncepcyjna Toyota Mirai drugiej generacji Dowiedz się więcej Toyota powalczy o tytuł Samochodu Roku 2020 Toyota powalczy o tytuł Samochodu Roku 2020 Sprawdź szczegóły Flota wodorowych sedanów Mirai dla MKOl Flota wodorowych sedanów Mirai dla MKOl Sprawdź szczegóły Toyota Mirai taksówką  w Kopenhadze Toyota Mirai taksówką w Kopenhadze W trosce o środowisko Toyota wyróżniona w konkursie Toyota wyróżniona w konkursie Lider Elektromobilności 2018 Toyota Mirai we flocie taksówek w Paryżu Toyota Mirai we flocie taksówek w Paryżu Ekologiczne rozwiązanie Toyota Mirai dostępna już także w Holandii Toyota Mirai dostępna już także w Holandii Sprawdź szczegóły Toyota na targach Poznań Motor Show 2016 Toyota na targach Poznań Motor Show 2016 Sprawdź szczegóły Lepsza przyszłość zaczyna się dziś Lepsza przyszłość zaczyna się dziś Stoisko Toyoty w Genewie Toyota Mirai z funkcją łączności satelitarnej Toyota Mirai z funkcją łączności satelitarnej Eksperymentalna wersja Toyota dystansuje konkurencję Toyota dystansuje konkurencję 6. miejsce w rankingu Boston Consulting Group Toyota Mirai po raz pierwszy w Polsce Toyota Mirai po raz pierwszy w Polsce Zobacz relację