Kontakt z autoryzowanymi salonami Toyoty we Wrocławiu

Rodzinna Toyota Corolla? A może zwinna Toyota Yaris? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą TOYOTA CENTRUM WROCŁAW, z naszymi promocjami i wyprzedażami oferowanymi przez Toyotę.Modele dostępne w naszych salonach, takie jak Toyota Corolla, Toyota Yaris, Toyota RAV 4 czy Toyota Camry, powracająca właśnie po kilkuletniej przerwie w nowej odsłonie, to auta odpowiadające na potrzeby Klientów. Zapraszamy do odwiedzania autoryzowanego salonu Toyoty przy ul. Legnickiej, znanego od lat mieszkańcom Wrocławia i okolic, oraz do naszego nowego salonu mieszczącego się przy ul. Klecińskiej.

TOYOTA CENTRUM

W TOYOTA CENTRUM WROCŁAW świadczymy kompleksowe usługi na rzecz obecnych i przyszłych właścicieli samochodów Toyota. Zajmujemy się zarówno sprzedażą aut, jak i oryginalnych części Toyoty. Wykonujemy przeglądy i podejmujemy się napraw samochodów tej marki. Osoby zainteresowane współpracą, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu bądź umówienia się telefonicznie lub mailowo.


Toyota Centrum Wrocław

ul. Klecińska 155

54-411 Wrocław

Telefon: (71) 776 20 00

E-mail: salon@toyota-centrum.pl

Godziny otwarcia:

Salon:

poniedziałek-piątek: 08:00-19:00

sobota: 09:00-14:00

niedziela: nieczynny

Serwis:

poniedziałek-piątek: 06:00-20:00

sobota: 09:00-14:00

niedziela: nieczynne


Między 13:00 a 14:00 przerwa techniczna na dezynfekcję wszystkich pomieszczeń

Toyota Centrum Wrocław

ul. Legnicka 164/168

54-206 Wrocław

Telefon: (71) 359 85 90

E-mail: salon@toyota-centrum.pl

Godziny otwarcia:

Salon:

poniedziałek-piątek: 09:00-17:00

sobota: 09:00-14:00

niedziela: nieczynny

Serwis:

poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

sobota: 09:00-14:00

niedziela: nieczynne

SPRZEDAŻ

Marcin Czuksanow

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. 726 008 844

marcin.czuksanow@toyota-centrum.pl

Paweł Klecki

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 726 008 855

pawel.klecki@toyota-centrum.pl

Tomasz Mańkowski

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 726 007 755

tomasz.mankowski@toyota-centrum.pl

Michał Warembier

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 535 511 519

michal.warembier@toyota-centrum.pl

Piotr Ostrasz

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 533 615 899

piotr.ostrasz@toyota-centrum.pl

Katarzyna Wertelecka

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 533 593 195

katarzyna.wertelecka@toyota-centrum.pl

Michał Chmura

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 533 255 165

michal.chmura@toyota-centrum.pl

Krzysztof Rojek

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 534 018 744

krzysztof.rojek@toyota-centrum.pl

Rafał Kucharski

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel. 726 008 811

rafal.kucharski@toyota-centrum.pl

Rafał Hajewski

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel. 533 570 019

rafal.hajewski@toyota-centrum.pl

SPRZEDAŻ FLOTOWA

Maciej Struzik

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel. 726 008 899

maciej.struzik@toyota-centrum.pl

Dawid Wawrzyniak

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel. 726 008 822

dawid.wawrzyniak@toyota-centrum.pl

Robert Żyła

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel. 603 544 544

robert.zyla@toyota-centrum.pl

Ewa Bubeła

Specjalista ds. zamówień publicznych

tel. 533 566 384

ewa.bubela@toyota-centrum.pl

UBEZPIECZENIA I FINANSOWANIE

Anna Lenartowicz

Specjalista ds. Finansowania i Sprzedaży Korporacyjnej

tel. 726 007 700

anna.lenartowicz@toyota-centrum.pl

Ewelina Sosnowska

Kierownik ds. Ubezpieczeń

tel. 726 008 877

ewelina.sosnowska@toyota-centrum.pl

Katarzyna Korzeniowska

Doradca ds. Ubezpieczeń

tel. 533 579 395

katarzyna.korzeniowska@toyota-centrym.pl

SAMOCHODY UŻYWANE

Tomasz Pustelnik

Kierownik Sprzedaży Samochodów używanych

tel. 519 535 417

tomasz.pustelnik@toyota-centrum.pl

Grzegorz Frania

Z-ca Kierownika Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 607 982 007

grzegorz.frania@toyota-centrum.pl

Jarosław Jędrzejczuk

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 519 535 414

jaroslaw.jedrzejczuk@toyota-centrum.pl

Tomasz Lis

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 519 535 423

tomasz.lis@toyota-centrum.pl

SERWIS

Filip Wawrzyniak

Kierownik Działu Serwisu

tel. 726 008 866

filip.wawrzyniak@toyota-centrum.pl

Krzysztof Bartmański

Specjalista ds. Gwarancji

tel. 726 006 599

krzysztof.bartmanski@toyota-centrum.pl

Mateusz Niewierski

Doradca Serwisowy

tel. 533 251 758

mateusz.niewierski@toyota-centrum.pl

Dariusz Nowicki

Doradca Serwisowy

tel. 533 611 909

dariusz.nowicki@toyota-centrum.pl

Przemysław Predko

Doradca Serwisowy

tel. 726 007 711

przemyslaw.predko@toyota-centrum.pl

Konrad Czerski

Doradca Serwisowy

tel. 533 611 715

konrad.czerski@toyota-centrum.pl

Dariusz Szczyrek

Doradca ds. Części Zamiennych i Akcesoriów

tel. 535 915 556

dariusz.szczyrek@toyota-centrum.pl

Piotr Bulic

Doradca ds. Części Zamiennych i Akcesoriów

tel. 533 557 731

piotr.bulic@toyota-centrum.pl

Agnieszka Graczyk

Asystent Doradcy Serwisowego

tel. 533 617 977

agnieszka.graczyk@toyota-centrum.pl

Adam Lewandowski

Doradca ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. 726 007 733

adam.lewandowski@toyota-centrum.pl

Michalis Szuba

Doradca ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. 519 535 421

michal.szuba@toyota-centrum.pl

Mariusz Żabnicki

Doradca ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. 533 531 763

mariusz.zabnicki@toyota-centrum.pl

Szanujemy Twoją prywatność

Pliki cookies pozwalają nam zagwarantować stabilne i poprawne funkcjonowanie strony i wyświetlać ofertę lepiej dostosowaną do Twoich potrzeb. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sposobie, w jaki przetwarzamy Twoje dane, i zmienić indywidualne ustawienia prywatności, przejdź do ustawień plików cookies.