1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota Camry Hybrid – rewolucja w świecie samochodów hybrydowych

Najnowszy sedan w wersji hybrydowej to z całą pewnością doskonała pozycja dla wymagających kierowców – Camry łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, zapewniając wysoki komfort oraz dynamikę jazdy. Samochód wyposażony został w układ hybrydowy z silnikiem o pojemności 2,5 litra, który pozwala na uzyskanie doskonałego przyśpieszenia.

Na uwagę zasługuje także nowoczesny design, jakim wyróżnia się Toyota Camry. Auto posiada szeroko i nisko osadzone nadwozie, które już z dużej odległości potrafi przyciągnąć uwagę pozostałych uczestników ruchu. 17-calowe felgi aluminiowe nadają pojazdowi jeszcze bardziej wyrazistego charakteru, a obręcze z polerowanymi krawędziami w odcieniu metalicznej szarości emanują prawdziwą elegancją.

Kabina Toyoty Camry Hybrid zaprojektowana została w taki sposób, aby zapewnić kierowcy i pasażerom jak największy komfort podróży. Wygodne fotele, dostęp do kluczowych funkcji na wyciągnięcie ręki czy wysokiej jakości głośniki to tylko część z udogodnień, o jakie zadbali twórcy Camry.

Toyota Camry obsługuje także autorski system bezpieczeństwa T-Mate. Technologia ta obejmuje m.in. inteligentny tempomat adaptacyjny (iACC), system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z automatycznym hamowaniem (RCTAB), przednie i tylne czujniki parkowania czy system monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM).

Czym wyróżniają się poszczególne wersje Toyoty Camry?

Obecnie w ofercie japońskiej marki dostępne są trzy wersje popularnego sedana. W zależności od indywidualnych potrzeb, klienci mogą zdecydować się na takie modele, jak:

Camry Comfort

Do głównych zalet eleganckiego, 4-drzwiowego sedana Camry Comfort można zaliczyć m.in. 17-calowe felgi aluminiowe o 10-szprychowym wykończeniu oraz inteligentny tempomat. Na uwagę zasługują dodatkowo nowoczesne światła główne w technologii Bi-LED, które zapewniają kierowcy doskonałą widoczność na drodze. Emisja CO2 szacowana jest na 120 g/km, a średnie zużycie paliwa – 5.3 litra/a. Wersja ta dostępna jest już od 182 900 złotych.

Camry Prestige

Camry Prestige posiada z kolei 18-calowe felgi aluminiowe o 15-szprychowym wzorze z ciemnoszarymi, polerowanymi krawędziami. Samochód wyposażony jest także w system bezkluczykowego dostępu oraz inteligentny tempomat adaptacyjny. Emisja CO2 szacowana jest na 125g/km, a średnie zużycie paliwa – 5.5 litry/a. Wersja ta dostępna jest w cenie od 190 900 złotych.

Camry Executive

Czym wyróżnia się Camry Hybrid w wersji Executive? Ten wariant Toyoty cechuje się nie tylko stylowym wyposażeniem, ale także doskonałymi osiągami. 18-calowe felgi aluminiowe o 15-szprychowym wzorze z ciemnoszarymi, polerowanymi krawędziami nadają sedanowi nowoczesnego wyglądu. System bezkluczykowego dostępu do samochodu (tzw. inteligentny kluczyk) oraz tempomat adaptacyjny (IACC) zapewniają z kolei wysoką wygodę podczas długich podróży. W przypadku Camry Executive emisja CO2 szacowana jest na 125g/km, a średnie zużycie paliwa – 5.5 litry/a. Wersja ta dostępna jest już od 203 900 złotych.
 


                                                                  

Odwiedź najnowocześniejszy salon Toyoty w Polsce – zaplanuj wizytę we wrocławskim Toyota Centrum

Zlokalizowane przy ulicy Klecińskiej 155 wrocławskie Toyota Centrum uznane zostało za najlepszy salon Toyoty w Polsce według Wielkiego Testu Salonów 2023 miesięcznika Auto Świat. Planujesz zakup samochodu? Odwiedź lokal w stolicy Dolnego Śląska i skorzystaj z takich udogodnień, jak interaktywny system dostępnych modeli aut czy konfigurator rat Kinto. Nie zwlekaj – wypełnij formularz kontaktowy na stronie internetowej Toyoty.