Autoryzowany serwis Toyoty



Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem Toyoty na terenie Wrocławia.

Zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników i doradców serwisowych, co przekłada się na najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo kierowców w trakcie prowadzenie pojazdu.

Serwis Toyoty - zakres usług:


W zakresie naszej działalności mieści się wykonywanie przeglądów okresowych, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz innego rodzaju napraw Toyoty. Świadczymy usługi z zakresu wymiany opon, wymiany elementów eksploatacyjnych oraz montażu akcesoriów.


W naszym serwisie przez cały rok obowiązują promocje na wybrane usługi i części (Serwis Dobrych Cen dla samochodów pogwarancyjnych). Istnieje możliwość rozłożenia kosztów serwisu na raty.




Szczegóły u naszych doradców:

Kierownik Serwisu - Konrad Czerski T: 533 611 715 E: konrad.czerski@toyota-centrum.pl

Doradca Serwisu - Mateusz Niewierski T: 533 251 758 E: mateusz.niewierski@toyota-centrum.pl

Doradca Serwisu - Dariusz Nowicki T: 533 611 909 E: dariusz.nowicki@toyota-centrum.pl

Doradca Serwisu - Przemysław Predko T: 726 00 77 11 E: przemyslaw.predko@toyota-centrum.pl

Specjalista ds. gwarancji - Krzysztof Bartmański T: 726 00 65 99 E: krzysztof.bartmanski@toyota-centrum.pl

Doradca ds. Części i Akcesoriów - Dariusz Szczyrek T: 535 91 55 56 E: dariusz.szczyrek@toyota-centrum.pl

Doradca ds. Części i Akcesoriów - Piotra Bulic T: 553 557 731 E: piotr.bulic@toyota-centrum.pl

Doradca ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych - Adam Lewandowski T: 726 00 77 33 E: adam.lewandowski@toyota-centrum.pl 

Dordca ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych - Michalis Szuba T: 519 535 421 E: michalis.szuba@toyota-centrum.pl

Doradca ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych - Mariusz Żabnicki T: 533 531 763 E: mariusz.żabnicki@toyota-centrum.pl
 

Durektor Serwisu - Dariusz Doktor T: 509 700 744 E: dariusz.doktor@toyota-centrum.pl