1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Dealer Toyoty we Wrocławiu

Miło nam powitać Państwa na stronie TOYOTA CENTRUM WROCŁAW – autoryzowanego dealera Toyoty we Wrocławiu. Zapraszamy do naszych salonów mieszczących się przy ul. Klecińskiej 155 oraz Legnickiej 164. Prowadzimy w nich sprzedaż nowych aut marki Toyota i Lexus oraz używanych aut wszystkich marek. Oferujemy szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych i finansowych, realizujemy kompleksowe usługi w zakresie serwisu mechanicznego, blacharsko-lakierniczego oraz sprzedaży części i akcesoriów.

Jako dealer Toyoty i Lexusa proponujemy Państwu wyjątkowo szeroką gamę nowych samochodów: od typowo miejskich aut z segmentu A do których zalicza się Toyota Aygo, przez nieco większą Toyotę Yaris, od lat utrzymującą się w gronie liderów segmentu B, po limuzyny godne koronowanych głów i sportowe supersamochody.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie dostępne na polskim rynku modele marki Toyota: wspomniane już Yaris i Aygo, a także Toyota Corolla, Toyota Camry, Toyota C-HR, Toyota RAV4, modele z hybrydowej rodziny Prius oraz coraz szersza gama aut dostawczych. Oferujemy samochody benzynowe, z silnikiem diesla, a przede wszystkim najnowocześniejsze modele Toyota Hybrid.Wieloletnie doświadczenie

 

Sprzedażą aut zajmujemy się od ponad 20 lat. Oprócz salonów we Wrocławiu, z sukcesami prowadzimy salon Toyoty w Koninie. Jesteśmy dumni z tego, że Toyota jest najlepiej sprzedającą się marką w regionie i poczytujemy to za jedno z naszych największych osiągnięć. Dziękujemy wszystkim Klientom za zaufanie i ponadprzeciętną lojalność.

Na Dolnym Śląsku działamy od 2009 roku – wówczas rozpoczęliśmy sprzedaż i obsługę serwisową samochodów Lexus. Specjalizujemy się w sprzedaży zaawansowanych technologicznie samochodów, które spełniają oczekiwania Klientów segmentu premium. Pod względem standardów obsługi sprzedażowej i serwisowej Lexus pozostaje niedoścignionym wzorem dla konkurentów. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy mieszkańcom Wrocławia i Dolnego Śląska nową jakość usług.

 

 

Dynamiczny rozwój

 

Chcąc zapewnić naszym Klientom najwyższe standardy obsługi nieustannie się rozwijamy i poszerzamy zakres naszych usług. W 2013 otworzyliśmy salon i serwis Toyoty przy ul. Legnickiej 164. W połowie 2016 roku uruchomiliśmy punkt dedykowany sprzedaży samochodów używanych przy ul. Klecińskiej 151. W 2019 roku zaprosiliśmy Klientów do nowego salonu i serwisu Toyota Centrum Wrocław przy ulicy Klecińskiej 155, w którym do dotychczasowej oferty samochodów osobowych dołączyła rozwijająca się gama samochodów dostawczych.