1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
5 września 2022

Zapraszamy na Beyond Zero – Dni Elektryfikacji

Już 13 września w Klubie Biznesowym Tarczyński Arena Wrocław zaprezentujemy najnowsze, rewolucyjne modele Toyoty: wodorową Mirai, elektrycznego bZ4X, Corollę Cross z hybrydą 5. generacji i RAV4 Plug-in.

Już 13 września w Klubie Biznesowym Tarczyński Arena Wrocław zaprezentujemy najnowsze, rewolucyjne modele Toyoty: wodorową Mirai, elektrycznego bZ4X, Corollę Cross z hybrydą 5. generacji i RAV4 Plug-in. Partnerem wydarzenia jest Miasto Wrocław, a Partnerem Merytorycznym Katedra Inżynierii Pojazdów Politechniki Wrocławskiej.

Plan wydarzenia:

11.00 – rozpoczęcie

11.30-12.30 – panel dyskusyjny z udziałem ekspertów Toyoty oraz przedstawicieli: Miasta Wrocław i Katedry Inżynierii Pojazdów Politechniki Wrocławskiej

13.00-19.00 – zwiedzanie wystawy

Wstęp wolny

Zobacz na własne oczy przyszłość motoryzacji

Beyond Zero – Dni Elektryfikacji to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będzie można nie tylko zobaczyć samochody o najnowocześniejszych napędach, ale też dowiedzieć się, w jaki sposób działają. W specjalnej strefie eksperymentów pod okiem ekspertów Toyoty będzie można naocznie przekonać się m.in. jak działają napędy hybrydowe i wodorowe.

To również okazja by dowiedzieć się, jak na nieuniknione zmiany w motoryzacji odpowiada nie tylko marka Toyota, ale również naukowcy i samorządy. W panelu dyskusyjnym, który otworzy wydarzenie rozmawiać będą: Anna Kubicka – Wiceprezes Toyota Centrum Wrocław, eksperci Toyoty, prof. dr hab. inż. Andrzej Kaźmierczak z Katedry Inżynierii Pojazdów Politechniki Wrocławskiej, oraz przedstawiciele Miasta Wrocław.

Zobacz po raz pierwszy Corollę Cross

Wydarzenie jest też okazją do zobaczenia po raz pierwszy najnowszego crossovera Toyoty – Corolli Cross z piątą generacją hybrydy. To pierwszy SUV w gamie Corolli, który wprowadza do najpopularniejszego modelu na świecie atletyczne nadwozie. Silnik 2.0 Hybrid Dynamic Force/197 KM pozwala rozpędzić się od 0 do 100 km/h w ciąu zaledwie 8,1 sekundy!

Corollę Cross będzie można nie tylko dokładnie obejrzeć, ale też zamówić i odebrać jeszcze w tym roku. To z pewnością świetna wiadomość dla osób, które szukają nowoczesnego, niezwykle oszczędnego i bezpiecznego samochodu z krótkim terminem odbioru.