1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
31 stycznia 2024

Przedsprzedaż nowej Toyoty Land Cruiser

Zarezerwuj nową Toyotę Land Cruiser w przedsprzedaży już teraz!

Nowa Toyota Land Cruiser – samochód dla miłośników jazdy terenowej. Dowiedz się co potrafi nowy Land Cruiser i dlaczego warto na niego postawić.
Toyota Land Cruiser – nowa odsłona, kultowa niezawodność

Poszerzająca ofertę marki nowa Toyota Land Cruiser 2024 to bez wątpienia jeden z najbardziej kultowych propozycji dla miłośników jazdy terenowej. Prezentująca się odmienionej odsłonie nowa generacja jednego z najbardziej cenionych modeli Toyoty to synonim i niezawodności, który cieszy się uznaniem kolejnych pokoleń kierowców od ponad 70 lat. W jaki sposób Toyota Land Cruiser łączy najważniejsze cechy poprzedników z najnowszymi zdobyczami technologii?

Toyota Land Cruiser łączy moc i wydajność

Nowa Toyota Land Cruiser 2024 wyposażona jest w turbodoładowany silnik Diesla o pojemności 2,8 l i mocy 204 KM, gwarantując równowagę pomiędzy niskim zużyciem paliwa a wysoką mocą. Jego sztywna rama, zintegrowana z nową modułową i wymienną platformą GA-F, pozwala zwiększająca sztywność nadwozia i zwiększając jego możliwości jazdy w terenie. Model ten cechuje się również prostotą manewrów i doskonałym komfortem jazdy – system rozłączania przedniego stabilizatora (SDM) oraz elektryczne wspomaganie kierownicy (EPS) sprzyja wygodnej podróży po nierównościach.

Samochody z tej serii zorały również wyposażone w automatyczną 8-biegową, przekładnię Direct Shift, która pozwala nie tylko na liniowe przyspieszenie samego pojazdu, ale umożliwia również bezpieczne i komfortowe holowanie przyczep, których masa nie przekracza 3,5 tony. Toyota terenowa Land Cruiser posiada na również niezawodny system Multi-Terrain Monitor, sparowany z kamerami oraz ekranem HD, który samoczynnie dopasuje osiągi samochodu do okoliczności na drodze.

Klasyczne kształty, nowoczesna funkcjonalność

Toyota Land Cruiser przykuwa uwagę swoim solidnym kształtem, który zdradza jej przeznaczenie i zdolność do radzenia sobie z każdą przeszkodą na drodze. Projektanci japońskiej marki przystosowali kształt nadwozia do wymogów ekstremalnych tras, dzięki czemu samochód ten sprawdza się doskonale w nawet najbardziej ekstremalnych okolicznościach.

Pięcio- lub siedmiomiejscowa kabina nowej Toyoty Land Cruiser 2024 to połączenie solidności, praktyczności i przestronności. Przełączniki i przyciski na desce rozdzielczej zostały rozmieszczone w sposób intuicyjny, sprzyjający korzystanie z nich bez odrywania wzroku od dynamicznie zmieniającej się trasy. Aby zapewnić kierowcom niezbędną widoczność w każdym kierunku, kabina samochodu posiada obniżoną linią szyb, a boczne okna zostały odpowiednio powiększone.

Zapisz się na Przedsprzedaż i odkryj nowego Land Cruisera pierwszy

Limitowana wersja Toyoty Land Cruiser o nazwie First Edition została stworzona z myślą o europejskim rynku i zostanie wykonana w wyłącznie 3 tys. egzemplarzy. Wśród największych wyróżników tego modelu warto wymienić klasyczne, okrągłe reflektory oraz możliwość nabycia auta o dwukolorowym wykończeniu nadwozia.

Nowy Land Cruiser to synonim niezawodności, zaawansowanej technologii i wyjątkowych możliwości terenowych. Połączenie tradycji i nowoczesności sprawia, że jest to idealny wybór dla poszukiwaczy przygód oraz miłośników jazdy terenowej. Uzupełnij formularz już teraz, aby wkrótce osobiście przekonać się o wyjątkowych zaletach tego legendarnego modelu i odkryć pełnię jego możliwości.