1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
22 września 2023

Toyota Centrum Wrocław - najlepszy salon Toyoty w Polsce

według redakcji Auto Świat!

Jesteśmy niezmiernie dumni z przyznania nam tytułu "Salonu Wzorowego" przez redakcję magazynu Auto Świat. To ogromne wyróżnienie i dowód na naszą nieustanną pracę nad doskonałością. Miano najlepszego salonu marki Toyota w Polsce daje nam jeszcze większą motywację do dalszej pracy i doskonalenia naszych usług. Chcemy nie tylko utrzymać dotychczasowy poziom obsługi, ale nieustannie go podnosić i tworzyć nową jakość wśród wszystkich salonów samochodowych w Polsce.

Ocena, na której oparto ten ranking, koncentrowała się na trzech kluczowych kategoriach: jakości obsługi, organizacji salonu i jazdach testowych. Nasza drużyna stale dąży do zapewnienia naszym klientom najlepszego możliwego doświadczenia związanego z marką Toyota.

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom za ich stałe wsparcie i zaufanie. To dzięki Wam jesteśmy tam, gdzie jesteśmy, i to dla Was pracujemy każdego dnia. Wasza satysfakcja jest naszym najważniejszym celem.

Dziękujemy za to ogromne wyróżnienie, a także za Waszą lojalność. Będziemy nadal dążyć do doskonałości i jesteśmy pewni, że w przyszłości dostarczymy Wam jeszcze więcej powodów do dumy z wyboru Toyota Centrum Wrocław