1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
10 stycznia 2023

Salon przy ul. Klecińskiej 155 jest już otwarty!

Od początku stycznia zapraszamy klientów do całkowicie odmienionej przestrzeni przy ul. Klecińskiej 155. To jedyny salon Toyoty wg najnowszego standardu nie tylko we Wrocławiu, ale w całej południowej Polsce.

Salon przy ul. Klecińskiej 155 jest już otwarty! 

Dzięki modernizacji nasi klienci mogą odkryć najnowszy retail concept marki Toyota. W związku z modernizacją i dwukrotnym zwiększeniem powierzchni salonu przy ul. Klecińskiej 155 postanowiliśmy połączyć siły dwóch działających dotąd salonów Toyota Centrum Wrocław. Dlatego obecnie do dyspozycji klientów jest całkowicie odmieniony salon przy Klecińskiej 155, a salon przy Legnickiej 164-168 od stycznia jest już zamknięty.

Pierwszy interaktywny salon Toyoty nowej generacji

Przy ul. Klecińskiej 155 na klientów czeka dwukrotnie większy, nowoczesny budynek niepodobny do żadnego innego salonu samochodwego we Wrocławiu. Wnętrze zostało wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia, które wynoszą proces obsługi na zupełnie inny poziom. Klienci mają do dyspozycji szereg udogodnień, m.in. interaktywny konfigurator wszystkich dostępnych modeli, za pomocą którego można na ekranie dotykowym skomponować dla siebie idealny samochód. Wzorniki wszystkich dostępnych lakierów, konfigurator rat Kinto, komfortowa strefa chillout, strefa wydawania nowych samochodów oferująca wyjątkowe wrażenia dla nowego właściciela - to część nowości, jakie odróżniają salon przy Klecińskiej 155 od znanego klientom Toyoty standardu marki.

Najlepiej oceniany i najdłużej otwarty serwis ma teraz nowe wyposażenie

Serwis Toyota Centrum Wrocław jest nie tylko w czołówce najlepiej ocenianych punktów obsługi Toyoty w całej Polsce, ale jest też najdłużej otwartym autoryzowanym serwisem japońskiej marki na Dolnym Śląsku. Jesteśmy dostępni dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 -22.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00. 

W związku z przebudową salonu zmodernizowaliśmy także nasz serwis i wyposażyliśmy go w najnowocześniejsze narzędzia. Jako jedyny autoryzowany serwis Toyoty w Polsce posiadamy innowacyjny system Argos marki CEMB, który pozwala na dokonanie błyskawicznej diagnozy nieprawidłowości w zakresie geometrii kół, mogących skutkować m.in. zwiększeniem zużycia paliwa, nadmierną eksploatacją opon, a nawet zagrażać bezpieczeństwu pasażerów.

Oprócz tego niezmiennie w naszej hali serwisowej czeka na Państwa 14 doświadczonych mechaników, którzy nieustannie aktualizują swoją wiedzę i umiejętności dzięki szkoleniom organizowanym przez Toyota Central Europe. 

Wyjątkowe atrakcje dla klientów z okazji otwarcia salonu i jubileuszu Toyota Centrum Wrocław

Otwarcie salonu przy Klecinskiej 155 przypadło na 10 urodziny Toyoty Centrum Wrocław. Od otwarcia pierwszego salonu mija właśnie 10 lat. Z tej okazji zaplanowaliśmy szereg atrakcji dla naszych klientów.

Tegorocznym obchodom otwarcia salonu oraz 10-leciu Patronuje nasz wyjątkowy klient - Pan Krzysztof Cugowski. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, w których na bieżąco informujemy o tym, co dzieje się w naszym salonie przy ul. Klecińskiej 155. 


Obserwuj naszego Facebooka i Instagram i bądź na bieżąco!