1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
20 lutego 2024

Odwiedź Klecińską 155 podczas Dni Otwartych i wygraj Nową Toyotę C-HR na weekend!

Zapraszamy na Dni Otwarte Nowej Toyoty C-HR. Odwiedź salon Toyota Centrum Wrocław między 26 lutego a 2 marca przy Klecińskiej 155 i wygraj ten model na weekend.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Toyota Centrum Wrocław podczas specjalnych Dni Otwartych dedykowanych Nowej Toyocie C-HR. Przyjedź między 26 lutego a 2 marca do naszego salonu przy Klecińskiej 155 i weź udział w konkursie, gdzie masz szansę wygrać Nową Toyotę C-HR na weekend!

Już od poniedziałku, 26 lutego, nasz salon przy ul. Klecińskiej 155 otwiera swoje drzwi na wyjątkowe Dni Otwarte, podczas których będziesz miał okazję poznać wszystkie zalety najnowszego modelu w gamie Toyoty, a nawet sprawdzić, jak świetnie sprawdza się Nowa C-HR podczas weekendowej jazdy.

Podczas Dni Otwartych Nowej Toyoty C-HR, nie tylko będziesz mógł skorzystać z jazdy testowej tego modelu, ale także weźmiesz udział w konkursie o szansę wygrania Nowej Toyoty C-HR na weekend z pełnym bakiem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Toyota Centrum Wrocław przy ul. Klecińskiej 155 od 26 lutego do 2 marca:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00,
  • w sobotę od 9.00 do 15.00.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty na nową Toyotę C-HR – zamów teraz z premierowym rabatem lub skorzystaj z leasingu Kinto One z ratą od 934 zł netto miesięcznie. Skontaktuj się z naszym doradcą, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę pod numerem telefonu: 71 776 20 00 .

Już teraz umów się na jazdy testowe i przekonaj się, dlaczego Nowa Toyota C-HR to doskonały wybór!

https://www.toyota-centrum.pl/kontakt/jazda-testowa