1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
8 kwietnia 2024

Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris: zobacz, zamów i odbierz korzyści

Zapraszamy na Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris. Odwiedź salon Toyota Centrum Wrocław między 15 a 20 kwietnia przy Klecińskiej 155 i zyskaj szereg korzyści

Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris: przyjdź, przetstuj i zamów z szeregiem korzyści

Już od poniedziałku 15 kwietnia w naszym salonie przy ul. Klecińskiej 155 odbędą się Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris. Przetestuj dwa samoładujące napędy hybrydowe piątej generacji o mocy 116 KM i 130 KM.

Nowa Toyota Yaris zachwyca wyrazistym designem i od lat jest modelem nr 1 w segmencie B. Uwielbiana przez miejskich kierowców, Toyota Yaris to również częsty wybór firm i flot. Kierowców ceniących dynamikę jazdy ucieszy fakt, że nową wersję Yarisa z mocniejszym silnikiem można przetestować - jak na razie w okolicach Wrocławia wyłącznie w Toyota Centrum Wrocław. Jazdy testowe można umówić już dziś!

https://www.toyota-centrum.pl/kontakt/jazda-testowa

Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris w Toyota Centrum Wrocław

Od 15 do 20 kwietnia w salonie Toyota Centrum Wrocław przy ul. Klecińskiej 155 będziemy prezentować najnowszą wersję kultowej Toyoty Yaris.

Podczas Dni Otwartych Nowej Toyoty Yaris będzie można dokładnie obejrzeć ten model, także odbyć nim jazdę testową. To wyjątkowa okazja, ponieważ Toyota Yaris w nowej odsłonie jest póki co dostępna do jazd testowych we Wrocławiu i jego okolicach tylko u nas.

Umów jazdę testową Nową Toyotą Yaris – 71 776 20 00 .

Nowa Toyota Yaris - skorzystaj z wyjątkowej oferty w Toyota Centrum Wrocław

Dla odwiedzających Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris przygotowaliśmy pakiet korzyści:

1. Kup taniej z korzyścią nawet do 8 000 zł.

2. Otrzymaj bon na akcesoria o wartości 1 000 zł.

3. Pełny bak paliwa przy odbiorze.

4. Otrzymaj kartę stałego klienta serwisu rabatującą usługi o 20%.

 

Zapraszamy do Toyota Centrum Wrocław przy ul. Klecińskiej 155 od 15 do 20 kwietnia w godzinach 8.00-19.00 od poniedziałku do piątku oraz w sobotę od 9.00 do 15.00