1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
5 czerwca 2024

Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris Cross: 10-15 czerwca w Toyota Centrum Wrocław

Odwiedź nasz salon przy ul. Klecińskiej 155 i wygraj nowego Yarisa Crossa na weekend!

Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris Cross w Toyota Centrum Wrocław

Już od poniedziałku 10 czerwca w naszym salonie przy ul. Klecińskiej 155 odbędą się Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris Cross. Sprawdź nowy, silniejszy napęd oraz weź udział w konkursie.

Nowa Toyota Yaris Cross to model, który łączy w sobie kompaktowe wymiary z atrybutami miejskiego crossovera i samochodu terenowego. To doskonała propozycja dla osób poszukujących niewielkiego, ale funkcjonalnego B-SUV-a, którym można jednocześnie wybrać się w podróż po bezdrożach. Po rewelacyjnie przyjętej pierwszej wersji, nadszedł czas na lifting. Nowy Yaris Cross to m.in. mocniejszy napęd, lepsze wyciszenie i zdecydowanie więcej technologii.

Odwiedź nas przy Klecińskiej 155 od 10 do 15 czerwca

Od 10 do 15 czerwca w salonie Toyota Centrum Wrocław przy ul. Klecińskiej 155 odbędzie się prezentacja nowej wersji Toyoty Yaris Cross.

Podczas Dni Otwartych Nowej Toyoty Yaris Cross będzie można dokładnie obejrzeć ten model, także odbyć nim jazdę testową. Przetestuj dwa nowe silniki - 116KM i 130 KM w samoładujących się hybrydach piątej generacji. Poczuj dynamikę i oszczędność, jaką zapewnia nowy układ napędowy Toyoty Yaris Cross:

https://www.toyota-centrum.pl/kontakt/jazda-testowa

 

Weź udział w konkursie i wygraj Toyotę Yaris Cross na weekend

Dla odwiedzających Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris Cross przygotowaliśmy konkurs, w którym aż 3 szczęśliwców będzie mogło wygrać Nowego Yarisa Cross na weekend! Szczegóły na naszych Social Mediach:

polub nasz Facebook Zaobserwuj nasz Instagram Sprawdź nasz Linkedin 

Co znajdziemy w Nowej Toyocie Yaris Cross?

Wnętrze Toyoty Yaris Cross to połączenie nowoczesności i komfortu. Wygodne fotele, przestronna kabina oraz szereg technologicznych dodatków – takich jak system multimedialny z dużym ekranem dotykowym i zaawansowane systemy bezpieczeństwa – czynią każdą podróż przyjemnością. Nowy model z 2024 r. to przede wszystkim mocniejszy napęd – hybryda 5. generacji w wersjach 116KM i 130 KM gwarantują lepsze przyspieszenie. W Nowej Yaris Cross szyby czołowa i przednie boczne są grubsze jak w autach luksusowych, dzięki czemu  samochód otrzymał lepsze wyciszenie. Nowa Toyota Yaris Cross 2024 ma także nowe multimedia: 7-calowy, kolorowy wyświetlacz na tablicy wskaźników w wersjach Active, Comfort i Style oraz 12,3-calowy wirtualny kokpit w wersjach Executive, GR Sport oraz Premiere Edition

Umów jazdę testową Nową Toyotą Yaris – 71 776 20 00 .

Zapraszamy do Toyota Centrum Wrocław przy ul. Klecińskiej 155 od 10 do 15 czerwca w godzinach 8.00-19.00 od poniedziałku do piątku oraz w sobotę od 9.00 do 15.00