1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
27 września 2023

10.10 w naszym salonie pokaz nowej Toyoty C-HR!

Odkryj najnowszą Toyotę C-HR i 4 innowacyjne technologie napędów. Nie przegap Strefy Sony x GazooRacing i specjalnych promocji dla posiadaczy Toyoty!

Wyjątkowe wydarzenie tylko 10 października! Toyota Centrum Wrocław serdecznie zaprasza na przedpremierowy pokaz NOWEJ TOYOTY C-HR w otoczeniu IKON TOYOTY! To niepowtarzalna okazja, aby osobiście zobaczyć najnowszą Toyota C-HR i poznać 4 innowacyjne technologie zelektryfikowanych napędów Toyoty: hybrydę, hybrydę plug-in, napęd elektryczny na wodór i napęd elektryczny na baterie. To wydarzenie, które trzeba zaznaczyć w kalendarzu!

Szczegóły:

  • Data i Godziny: 10 października, 9:00 - 19:00.
  • Miejsce: Toyota Centrum Wrocław, Klecińska 155.

Co czeka na Ciebie:

  • Strefa Sony x GazooRacing: Odkryj fascynujący świat technologii i sportów motorowych w wyjątkowej strefie Sony x GazooRacing.
  • Strefa Wallbox: Dowiedz się więcej o ładowaniu pojazdów elektrycznych i hybrydowych w specjalnej strefie Wallbox.
  • Specjalne promocje: Nie przegap wyjątkowych ofert przygotowanych specjalnie dla aktualnych i przyszłych posiadaczy Toyoty.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia ujawnimy wkrótce. Dołączcie do nas w naszym salonie przy Klecińskiej 155 i bądźcie na bieżąco z najnowszymi nowościami od Toyoty!