1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota Hybrydowa

Toyota jest jedną z wiodących marek w kategorii samochodów hybrydowych. Oferowane przez nas modele to rezultat wielu lat badań i innowacji. Hybrydowa Toyota pozwala cieszyć się nie tylko niższym zużyciem paliwa, ale także znacznie mniejszymi emisjami CO2, co przekłada się na czystszą planetę.

Która Toyota Hybrid okaże się dla Ciebie najlepsza?

Osoby, które przykładają szczególną wagę do ekologii, z pewnością korzyści, jakie zapewnia Nowy PriusToyota Hybrid o zerowej emisji spalin w mieście i wydajny napęd hybrydowy typu plug-in z możliwością szybkiego ładowania w domu.

Nowa Toyota hybrydowa C-HR cechuje się maksymalnym zasięgiem na silniku elektrycznym rzędu 66 km. Auto występuje w dwóch wariantach napędu hybrydowego i można ładować je za pomocą gniazdka elektrycznego. Toyota Hybrid w odmianie C-HR Final Edition to innowacyjny crossover z napędem hybrydowym, który wyróżnia się małym promieniem zawracania. Nadwodzie Toyoty hybrydowej łączy również cechy coupé i SUV.

Toyota Yaris

to idealna miejska hybryda, która doskonale sprawdza się również w trasie. Yaris wyróżnia się nowoczesną stylistyką i bogatym wyposażeniem. Sercem Toyoty hybrydowej są dynamiczne i oszczędne silniki. 

Yaris Cross

Entuzjaści miejskich crossoverów, wyposażonych w najnowsze technologie, z pewnością docenią Yaris CrossToyotę Hybrid z samoładującym się napędem hybrydowym i inteligentnym napędem na wszystkie koła AWD-i.

Corolla Hatchback

to Toyota hybrydowa o kompaktowej linii nadwozia, która została wyposażona w dwa napędy hybrydowe. Auto cechuje się wyjątkowymi osiągami, które zapewniają komfortową jazdę – za bezpieczeństwo użytkowania odpowiada kompleksowy pakiet. Toyota Hybrid w wersji Sedan gwarantuje niezawodny napęd hybrydowy oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne i zaawansowane funkcjonalności multimedialne. Decydując się na Toyotę hybrydową w odmianie Corolla TS Kombi, zyskamy dostęp do przestronnego bagażnika i dwóch napędów do wyboru.

Warto wspomnieć również o Toyotach Hybrid dla najbardziej wymagających kierowców, takich jak modele RAV4 oraz Camry. Pierwszy z nich to nowa odsłona kultowego SUV-a z przestronnym wnętrzem i dużym bagażnikiem, cechującym się potężnym układem hybrydowym – drugi jest wyposażony w przestronne wnętrze, przepełnione zaawansowanymi technologiami. Za niskie zużycie paliwa odpowiada wydajny napęd hybrydowy czwartej generacji o mocy 218 KM.

W Toyota Centrum Wrocław z pewnością znajdziesz samochód idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś potrzebujesz auta do przystosowanego do poruszania się po mieście, czy dostosowanego do długich wycieczek, dostępne w naszej ofercie Toyoty hybrydowe spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Toyoty Hybrid to nie tylko wybór świadomy ekologicznie, ale także komfort i wydajność na każdym kroku.


Masz pytania? Chesz umówić się na jazdę próbną hybrydową Toyotą?

Umów się na jazdę testową