1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Sprzedaż flotowa


Zapraszamy firmy i klientów instytucjonalnych do kontaktu z naszym działem sprzedaży flotowej. W ofercie mamy dla Państwa pełną gamę samochodów marki Toyota oraz Lexus. Celem działu sprzedaży flotowej jest zapewnienie kompleksowej obsługi. Nasi doradcy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego modelu oraz zaproponują optymalne rozwiązania w zarządzaniu flotą, takie jak rodzaj finansowania, ubezpieczenie oraz odkup samochodów po okresie użytkowania. Częścią naszej oferty związanej ze sprzedażą flotową jest również szeroki zakres usług posprzedażnych, w tym serwis mechaniczny, blacharsko-lakierniczy, serwis ogumienia i magazynowanie.

 

 

Samochody Toyoty w czołówce najpopularniejszych aut flotowych


Samochody Toyoty zajmują czołowe pozycje na listach najpopularniejszych aut flotowych i aut leasingowych w Polsce. Od wielu lat goszczą na nich Toyota Corolla oraz Toyota Yaris, silną pozycją mogą się również pochwalić Toyota C-HR oraz Toyota RAV-4. Tak duża popularność tej marki wśród Klientów Firmowych nie jest dziełem przypadku. Przyczynia się do niej zarówno wysoka klasa samochodów Toyota, jak i stojąca na najwyższym poziomie obsługa Klienta biznesowego i instytucjonalnego oraz wspomniany już serwis posprzedażowy.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży flotowej.
Kontakt do doradców:

 

Doradca Klienta Biznesowego - Dawid Wawrzyniak T: 726 008 822 E: dawid.wawrzyniak@toyota-centrum.pl

 

Doradca Klienta Biznesowego - Maciek Struzik T: 726 008 899 E: maciej.struzik@toyota-centrum.pl

 

Doradca Klienta Biznesowego- Robert Żyła T: 603 544 544 E: robert.zyla@toyota-centrum.pl

 

Doradca Klienta Biznesowego- Paweł Kardas T: 530 654 699 E: pawel.kardas@toyota-centrum.pl

 

Doradczyni Klienta Biznesowego w zakresie usług finansowych - Kamila Nowak T: 726 007 700 E: kamila.nowak@toyota-centrum.pl

 

Specjalistka ds. zamówień publicznych - Ewa Bubeła T: 726 008 899 E: ewa.bubela@toyota-centrum.pl