1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Aktualna oferta

Wybierz to, czego potrzebujesz. Samochód z wyprzezdaży, nowy model, a może dogodne finansowanie dla firm? Sprawdź również ofertę samochodów używanych.

Wyprzedaż 2022

Sprawdź modele dostępne od ręki w wyprzedaży rocznika 2022.

Najpopularniejsze modele z rocznika 2022, m.in. Toyota AygoX, Toyota Corolla, Toyota Yaris, Toyota C-HR, Toyota Yaris Cross, Toyota Corolla Cross, Toyota Land Cruiser a także Toyota PROACE City dostępne są od ręki w niezwykle korzystnej cenie. Korzyści sięgają nawet 12 400 zł.

Finansowanie

Sprawdź korzystne finansowanie dla firm oraz osób prywatnych: leasing Kinto One oraz najem długoterminowy.

Wybierz auta osobowe i dostawcze w bardzo korzystnym leasingu dla firm lub skorzystaj z oferty dla osób indywidualnych (leasing konsumencki, najem długoterminowy). Sprawdź prognozowaną wysokość rat za pomocą specjalnego kalkulatora rat.

Nowe samochody

Sprawdź ofertę nowych samochodów Toyota dostępnych w ofercie.

Otrzymaj ofertę na najnowszy model Toyoty. Umów się na jazdy testowe lub skontaktuj z naszym doradcą i umów na spotkanie w salonie przy ul. Klecińskiej 155.

Samochody używane

Sprawdź ofertę samochodów używanych przy ul. Klecińskiej 151.

W naszym Centrum Samochodów Używanych znajdującym się tuż obok salonu Toyota Centrum Wrocław możesz wybrać samochód z przebiegiem, który posiada m.in. gwarancję (od roku do dwóch lat), sprawdzony i udokumentowany stan techniczny. W tym przypadku możesz również skorzystać z dogodnego finansowania dla firm i osób indywidualnych.

Akcesoria

Poznaj ofertę akcesoriów samochodowych.

Sprawdź ofertę akcesoriów samochodowych, a także oryginalnych gadżetów marki Toyota.